O naszej

Firmie

  • Tworzymy zespół fachowców z dużym doświadczeniem, o wysokich kwalifikacjach, który oferuje naszym klientom pełen zakres usług  księgowych i kadrowo-płacowych. Nasze długoletnie doświadczenie na rynku, to niezaprzeczalne atuty biura.

100
SATYSFAKCJI
20
LAT NA RYNKU
3000
Klientów
OBSŁUGUJEMY MAŁE I ŚREDNIE FIRMY

Obsługujemy małe i średnie firmy. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Dodatkowo nieprzerwanie podnosimy i aktualizujemy nasze kwalifikacje. Pracujemy na nowoczesnym oprogramowaniu dostępnym na rynku, Wdrożyliśmy wiele autorskich rozwiązań optymalizując naszą współpracę i poprawiając jej jakość.

WYRÓŻNIAMY SIĘ ELASTYCZNOŚCIĄ

Elastycznie reagujemy na potrzeby i rozwój naszych klientów. Oferujemy pełen zakres usług  księgowych i kadrowo-płacowych. Długoletnie doświadczenie na rynku, pozwala nam budować oprogramowanie szyte na miarę. Opracowaliśmy aplikacje webowe z możliwością doboru parametrów wspomagające rozliczenia z klientami.

PRACUJEMY NOWOCZEŚNIE

Mamy w ofercie oprogramowanie webowe wspomagające klientów przy naliczaniu wynagrodzeń w postaci elektronicznych kart pracy. Korzystamy z zabezpieczonej platformy do wymiany i przechowywania dokumentów, dostępnej 24h. Spełniamy wymogi RODO. A wszelkie umowy z  klientami zawieramy z zachowaniem poufności.

Jak pracujemy?

Zapoznajemy się z potrzebami klienta

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam z powodzeniem zapoznać się z potrzebami klienta w celu kompleksowego dopasowania rozwiązań.

Dopasowanie rozwiązań

Zespół fachowców o wysokich kwalifikacjach i dużej wiedzy popartej doświadczeniem Tworzy dopasowaną, indywidualną ofertę.

Przenoszenie danych i rozpoczęcie współpracy

Samo zawarcie umowy to dopiero początek współpracy. Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest spokój i płynność funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa, dlatego współpraca z nami to miłe doświadczenie.

Copyright © Domino 2021 — All rights reserved.